Předokenní hliníkové rolety slouží nejen v rodinném domku, na oknech bytů a kancelářích, ale i v prostorách určených k jakékoliv podnikatelské činnosti. Jejich design i široká škála barev dodá celému objektu na atraktivitě a výrazně oživí jeho vzhled. Nezanedbatelné jsou rovněž jejich tepelně-izolační vlastnosti a zvýšení zabezpečení objektu.
Interiérové textilní rolety jsou další alternativou zastínění a ochrany proti slunci, stejně jako další možností dekorace interiéru. Vyznačují se vysoce estetickým vzhledem a jednoduchostí montáže i ovládání. Díky pestré nabídce látek lze snadno dosáhnout dokonalého sladění rolet s interiérem.
Markýzy slouží jako skvělí pomocníci při ochraně proti slunečnímu záření. V časech slunečního svitu ochrání Váš balkón,terasu či zahradní restauraci, aniž by bylo omezeno světlo, a navíc dotváří příjemný vzhled Vašeho objektu. Lehká a pevná kovová konstrukce zaručuje stabilitu a díky kvalitnímu nátěru je odolná proti povětrnostním vlivům počasí. Rovněž výběru markýzových pláten je věnována velká pozornost. Kvalitní látky od renomovaných výrobců jsou stálobarevné a díky impregnaci zaručují při správném ošetřování dlouhou životnost.
Proti hmyzová síť je nejúčinnější ekologická ochrana proti jakémukoliv hmyzu. Skládá se z hliníkové konstrukce v barvě bílé nebo hnědé a ze sítě ze skelných vláken potažených PVC tmavé barvy. Síť je dokonale průhledná.
Sítě proti hmyzu se instalují jak na ostění, tak i do ostění. Pro obě varianty existuje několik způsobů uchycení. Všechny typy sítí se vyrábí na míru podle přání zákazníka, takže zaručují dokonalé těsnění rámu na okně či dveřích a tudíž spolehlivě zabrání vniknutí hmyzu do místnosti. Sítě proti hmyzu se dají dokonale kombinovat např. s venkovními roletami a to v několika různých variantách.
Několik rad pro Váš výběr sekčních, rolovacích garážových vrat a předokenních rolet:

- měla by být estetická
- tepelně izolována
- být velmi odolná proti vloupání
- nabízet optimální komfort
- odolná povětrnostním vlivům
- snižovat okolní hlučnost
- trvanlivá, nenáročná na údržbu

Zajištujeme záruční a pozáruční servis.
Sítě proti hmyzu: nabízíme ve všech možných konstrukčních variantách na všechny typy oken. Spojují v sobě jednoduchost řešení montáže s vysokou užitnou hodnotou. Sítě jsou vyráběny z různých profilů v několika barevných variantách s možností lakování do odstínů dle vzorníku RAL. Nabídka barevného sladění umožňuje dokonalý estetický soulad s rámem okna.

Rám sítě je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilù, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu. Všechny umožňují sejmutí sítì z okna.
Venkovní rolety: jsou exteriérový stínící, izolační a bezpečnostní prvek. Tepelná izolace je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Rolety vytvářejí vyrovnané vnitřní klima. Obtěžování hlukem se použitím předokenních rolet výrazně snižuje. Jsou ovládány buď manuálně s popruhem nebo klikou, elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem a dálkovým ovládáním, včetně automatiky.
Markýzy: mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví všem účelům.

Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Žádaným doplňkem dnes bývá čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak jejímu poškození.
Copyright © 2016 SHADOWLINE s.r.o.