Naše firma se také zábývá rekonstrukcemi domů a bytů
Fasády:
nabízíme realizace fasád a omítek. Pro každý typ podkladu Vám doporučíme vhodný fasádní systém (omítkový nebo tepelněizolační), širokou paletu barevných odstínů pro fasády i typů vrchních šlechtěných omítek nejrůznějších zrnitostí. Dále provádíme i strojní omítání.
Zateplování fasád:
Moderním řešením v úspoře energií je zateplení fasád. Díky zateplené fasádě může Vaše domácnost ročně ušetřit až několik tisíc korun. Zateplení fasád je vhodné jak na novostavby, tak i na starší domy.
Sádrokartony: (půdní vestavby - instalační příčky - příčky - předstěny - stropní podhledy)

Provádíme montáž veškerých sádrokartonových systémů . Pomocí sádrokartonových desek můžeme rychle a čistě měnit vzhled vašeho bytu nebo kanceláře včetně rozvodů vody a elektřiny. Pomocí sádrokartonu lze velmi jednoduše snížit stropy, instalovat moderní osvětlovací prvky, libovolně upravovat stěny a podlahy, lepit obklady a dlažby. Sádrokarton přispívá k tepelné pohodě člověka, jako systém zlepšuje zvukovou izolaci prostoru. Sádrokartonové desky jsou vnímány jako tepelné a vytvářejí útulnost prostoru. Sádrokarton, přispívá k optimálnímu mikroklimatu obydlí.
Rekonstrukce koupelen:

Provádíme kompletní rekonstrukci bytových jader a koupelen.

Průměrná délka rekonstrukce je 1 týden.

Rekonstrukce bytového jádra obsahuje:

- likvidaci starého jádra včetně vybourání a odvozu
- výstavba nové koupelny (vyzdění technologií YTONG, popřípadě sádrokarton)
- elektroinstalace, vodoinstalace, kanalizace a ventilace
- omítky
- obklady a dlažby
- osazení zařizovacích předmětů a elektro kompletace
- finální úklid
- předání díla uživateli
Copyright © 2016 SHADOWLINE s.r.o.