Rolovací garážová vrata jsou v každém ohledu spolehlivá. Pancíř, vyrobený z lamely PA 77, je odolný proti mechanickému tlaku a pevné vodící lišty zabraňují jeho vytržení. Mezi standardní bezpečnostní prvky patří také zajištění proti násilnému zvednutí pancíře. Elektromagnetická brzda motoru, která pohání garážová vrata, v kombinaci s blokovacími držáky zmaří veškeré pokusy o násilné otevření vrat. Nezapomínáme také na zajištění bezpečnosti při manipulaci s garážovými vraty. Použitím infrazávory eliminujeme riziko úrazu nebo poškození vozidla. Ve chvíli, kdy se v zorném poli fotobuňky objeví jakákoliv překážka, je garážovým vratům okamžitě zamezeno v dalším pohybu. Problém není ani náhlý výpadek elektrického proudu. V takovém případě lze garážovými vraty posouvat pomocí nouzové kliky.
Bezpečnost garážových vrat
Zvednutý pancíř nezakrývá výhled do ulice, čímž při výjezdu z garážových vrat výrazně zvyšuje bezpečnost řidiče i kolemjdoucích chodců. Lamely, z nichž je pancíř složen, jsou charakteristické svou výbornou tepelnou a akustickou izolací. Díky tomu prostor garáže nezamrzá a zároveň silně omezuje hlučnost zvenčí i zevnitř. Použitím lamel s prosklením pak docílíme zvýšení světla v garáži.
Lamely ke garážovým vratům
Lamely garážových vrat jsou zhotoveny z vysoce kvalitního hliníkového plechu, určeného k výrobě pancíře rolovacích vrat, kde je kladen důraz především na bezpečnost. Speciální tvar lamel, odpovídající tloušce plechu a zpevňovací pěna umožňuje vyrobit stabilní lamelový pancíř, odolný proti mechanickému poškození. Plechy jsou pokryty kvalitním polyesterovo-polyamidovým lakem, odolným proti nepříznivým atmosférickým vlivům, a s dokonalou stálostí barev. Hliníkové lamely patří mezi ekologicky čisté výrobky, nevyžadující speciální údržbu a časté mytí. Polyuretanová pěna, která tyto lamely vyplňuje, neobsahuje freony a při výrobě barevného laku pokrývajícího plechy nebylo použito olova ani kadmia. Výraznou předností lamel je jejich dlouhodobá životnost. Podle potřeby lze také v pancíři kombinovat lamely plné s prosklenými.
Manipulace s garážovými vraty
Pohodlnou manipulaci s garážovými vraty vám umožní použití elektrických pohonů. Díky dálkovému ovládání mužete garážová vrata otevírat a zavírat, nebo zapnout osvětlení v garáži (dodatečná verze), aniž byste museli vystoupit z auta.

Naším dodavatel pro sekční garážová vrata je společnost WALTOR. S touto společností máme již letité zkušenosti a díky jejich široké nabídce a zejména kvalitě jejich výrobků doporučujeme při výběru sekčních garážových vrat právě tuto společnost.

Několik rad pro Váš výběr sekčních, rolovacích garážových vrat a předokenních rolet:

- měla by být estetická
- tepelně izolována
- být velmi odolná proti vloupání
- nabízet optimální komfort
- odolná povětrnostním vlivům
- snižovat okolní hlučnost
- trvanlivá, nenáročná na údržbu

Zajišťujeme záruční a pozáruční servis.
Rolovací vrata: jsou vybavená pohonem, jsou zateplená, bezúdržbová a s pohodlnou manipulaci. Rolovací vrata s elektrickým pohonem ve všech provedeních. Ovládání sekčních vrat je zajištěno pomocí vnitřního spínače a vnějšího klíčového spínače, popřípadě kódovou klávesnicí nebo dálkovým ovladačem. V případě výpadku el. proudu je možné manuální otevření vrat použitím kliky zajištěné z venku zámkem. Bezpečné používání zajišťuje ochrana proti vyzvednutí závěsu, jištěním fotobuňkou, nebo optickou bezpečnostní lištou. V případě najetí na překážku, se vrata zastaví a spustí se zpětný chod.

Použití rolovacích vrat
    - Uzavírání garáží
    - Zabezpečení a uzavření prosklených vchodů a výloh a k předělení prostoru
    - Průmyslová rolovací vrata
    - Haly, výrobní a skladovací prostory
Copyright © 2016 SHADOWLINE s.r.o.